UAB "Ralinga" ir Ko
Kaminkelio g. 9, Vilnius
Tel. 237 5555
biuras@ralinga.lt
ralinga

Kaminkelio klevas - kotedžai šalia landšaftinio draustinio


APIE PROJEKTĄ

Ramioje vietoje Kaminkelio g., Naujininkų pakraštyje, Vilniuje statomas mažaaukštis dvibutis gyvenamasis namas. Šiame name bus įrengti du sublokuoti dviejų aukštų, plius cokolinis aukštas garažui, kotedžai.

Kiekvieno kotedžo bendras plotas apie 138 kv. m.
Kotedžo savininkai taip pat turės savo poreikiams 2 a. žemės sklypą.
Erdviame kieme ir šalia gatvės pakanka erdvės parkuoti keletui automobilių.
Kotedžas planuojamas su autonomine šildymo sistema, iki sklypo ribos privestos visos miesto komunikacijos.

Asfaltuota, apšviesta gatvė. Šalia yra mokyklos, darželiai, poliklinika, visuomeninis transportas, prekybos centras. Iki stoties ir Senamiesčio 1 km. Iki pietinio Vilniaus aplinkelio 0,5 km. Už namo ant kalniuko prasideda landšaftinis draustinis.

Tai ideali vieta tarp gamtos idilės ir miesto privalumų.

Namas jau pastatytas apie 50 proc. (dėžutė). Galimas kotedžo pirkimas toks koks yra dabar arba įrengiamas už kliento lėšas.

Informacija pirkėjui

Kotedžio įsigijimo schema:

I variantas
Pirkėjas įsigyja žemės sklypo dalį (2a) ir gauna pastatyto kotedžo (50 proc.) leidimą statybai, o kotedžą registruoja Registrų centre ir statybas tęsia pats. Bendra kotedžo kaina sudaro 180000 Lt.

II variantas
Pirkėjas įsigyja žemės sklypo dalį (2a), įneša pradinį įnašą 90000 Lt. Parengus kotedžą registracijai ir registravus, pirkėjas įneša antrą įnašą dar 90000 Lt. Įrengus kotedžą su komunikacijomis ir apšiltinimu bei daline apdaila, pirkėjas įneša trečią įnašą dar 150000Lt. Namo šildymo šaltinį pasirenka pirkėjas ir tai į bendrą kainą neįskaičiuota. Bendra kotedžo kaina sudaro 330000 Lt.
Ralinga © 2008. Visos teisės saugomos
design : Gsitis.com